HAKKIMIZDA

Renault ile Dacia otomotiv markalarının yetkili servis ve yetkili satıcısı olan TARANDİR OTOMOTİV MOTORLU ARAÇLAR A.Ş.
ŞIRNAK Cizre’de hizmet vermektedir.

Tarandir Otomotiv Motorlu Araçlar A.Ş. Aralık 2015 yılında kurulmuş olup, Konak Mah. Silopi Cad. Bölge Trafik Karşısı No: 241 adresinde Mais Yetkili Satıcısı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Mevcut yer başka bir isim ile sektörde faaliyet yürütürken tarafımızdan satın alınmış ve komple revizyondan geçirilmiştir. Tüm çalışanlar yenilenmiş ve en üst seviyede eğitimlerden geçirilmiştir., ekip ve ekipmanlar gücümüz teknolojisi ile yenilenmiştir. Mevcut kapalı ve açık alan kapasitesi, sağ ve solda bulunan arsaların yüksek bir maliyet ile satın alınması ile birlikte önceki durumun nerede ise iki katına çıkarılmıştır.

Etkinliklerimiz :

3 Aralık 2018 Tarihinde Cizre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Renault Mais & Tarandir A.Ş. olarak;

1 ADET 99M DİZEL MOTOR
1 ADET H5Ft BENZİNLİ MOTOR
1 ADET K9K DİZEL MOTOR
1 ADET EDC VİTES KUTUSU
1 ADET MEKANİK VİTES KUTUSU
2 ADET TURBO
2 ADET MAZOT POMPASI
4 ADET DİZEL ENJEKTÖR
1 ADET GAZALTI KAYNAK MAKİNASI
100 ADET ATÖLYE KIYAFETİ

Desteğinde bulunduk. Yapılan teslimat törenine İlçe Belediye başkanı ve İlçe Kaymakamı, Cizre İlçe Milli Eğitim Müdürü, Tarandir A.Ş. genel Müdürü Sn. Ömer Tulukçu ve Tarandir A.Ş. servis Müdürü Abdullah KALKAN katıldı.

R.E.M. ve Ahmet ERDOĞAN hocamızın bağışları ile gönderilen 1 adet motor ve 1 adet vites kutusu ile birlikte 30 adet atölye çalışma önlüğü 26 Kasım 2018 tarihinde Şırnak Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne törenle hibe edildi.

 

CİZRE-TOPLU-1
KAYMAKAM1_1080x607
şırnak-toplu